Завершив свою роботу позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія».
Протягом двох оздоровчих змін у ПЗОВ «Мрія» оздоровились і відпочили 240 дітей з різних куточків Луганської області.
Частині хлопчиків і дівчаток, в основному пільгових категорій, путівки були закуплені за рахунок місцевих бюджетів. Так, Кремінська міська рада оздоровила в такий спосіб 23 дитини, Красноріченська ОТГ придбала 22 путівки. За рахунок бюджетів сільських рад в таборі мали можливість оздоровитись 19 дітей. 43 путівки придбано за кошти районного бюджету.
Протягом оздоровчого періоду в закладі постійно відбувалися різноманітні ігри, конкурси, змагання, в яких діти проявляли свої здібності, майстерність та креатив.
Також в таборі проходив районний спортивно-масовий захід «Олімпійське літо», організований сектором молоді та спорту Кремінської районної державної адміністрації та районним центром «Спорт для всіх», та інші заходи.
Що стосується оздоровлення протягом усього року, то за інформацією управління соціального захисту населення Кремінської РДА, з початку року у МДЦ «Артек» оздоровлено 6 дітей, з яких п’ять із багатодітних та малозабезпечених сімей, одна дитина учасника бойових дій. Також шість дітей відпочили в «Молодій гвардії».
В серпні - місяці планується робота двох пришкільних таборів для 65 школярів на базі Кремінської ЗОШ № 2 та Кремінської школи – гімназії. Пришкільний табір відкриється останнього літнього місяця і в Красноріченській ОТГ.