Відбулось чергове засідання районного оперативного штабу з підготовки до нового опалювального сезону

26 червня 2019, 16:17
Відбулось чергове засідання районного оперативного штабу з підготовки до нового опалювального сезону

Сьогодні в райдержадміністрації відбулось чергове засідання районного оперативного штабу з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціального призначення району до сталої роботи у новому опалювальному сезоні. Його провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Позняк.
У ході засідання керівники відповідних служб доповіли про вжиті заходи з підготовки до нового опалювального сезону та проблемні питання, які виникають під час проведення підготовчих робіт.
Наразі, проведені наступні заходи:
- проведено заміну 15 м трубопроводів теплових мереж;
- відремонтовані насоси котельних КП «Креміннатеплокомуненерго»;
- проводиться опресовка мереж теплопостачання на теплотрасах та опалювальних котлів;
- ведуться поточні ремонтні роботи у закладах освіти та культури;
- відремонтована запірна апаратура на теплових мережах;
- проводиться діагностика котлів та повірка приборів обліку газу в котельнях району; 
- проводяться поточні ремонти 16-ти доріг за рахунок коштів міської ради та капітальний ремонт дороги по вул. Тітова районного центру за рахунок коштів Державного Фонду економічного розвитку;
- заготовлено 320 т протиожеледної суміші тощо.

Рівень підготовки об’єктів ЖКГ та соціального призначення до нового опалювального сезону в цілому складає 40 %, на що вже витрачено близько 500 тис. грн. Роботи з підготовки продовжуються.