В РДА пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини.

8 червня 2018, 14:28
В РДА пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини.

8 червня заступник голови райдержадміністрації Лариса Махура провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. 
На засіданні було розглянуто два питання, які стосувались розпорядження житлом та майном, право користування якими мають малолітні діти.
По кожному питанню були прийняті рішення, які відповідають інтересам дітей.
Нагадуємо, що для здійснення будь-яких правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, потрібна попередня згода органів опіки та піклування. Посадові особи органів опіки та піклування несуть персональну відповідальність за захист прав і охоронюваних законом інтересів дітей при наданні згоди на вчинення правочинів щодо належного дітям нерухомого майна (стаття 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей»).