В районі продовжується оздоровча кампанія.

19 липня 2019, 15:21
В районі продовжується оздоровча кампанія.

З 10 липня розпочалася друга оздоровча зміна в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Мрія», який прийняв на оздоровлення 116 дітей з різних куточків Луганської області.
Нещодавно, заступник голови райдержадміністрації Лариса Махура, заступник голови районної ради Борис Руденко та в. о. начальника управління соціального захисту населення Вікторія Позняк відвідали оздоровчий заклад, оглянули територію, умови харчування, поспілкувалися з дітьми щодо їхнього перебування в закладі. Діти активні та енергійні і охоче розповідали про те, чим займаються протягом дня, які заходи відвідують, з ким спілкуються, ділилися враженнями від відпочинку, висловлювали свої побажання. Загалом атмосфера в закладі позитивна, діти задоволені, а це, наразі, головне. 
Є в закладі і проблеми. Будівлі застарілі і потребують модернізації. У минулому році з районного бюджету на цілі було виділено 822,8 тис. грн. Також виготовлено проект з реконструкції будівель комунальної установи загальною вартістю 41450 тис. грн., який подано на конкурс Державного фонду регіонального розвитку. У поточному році проект не пройшов конкурсного відбору, але на наступний рік буде знову поданий на конкурс, так як у 2020 році він є пріоритетним в Перспективному плані розвитку територій Кремінського району. 
Для покращення умов перебування дітей за рахунок коштів ПРООН на території закладу встановлено сучасне зовнішнє освітлення та придбано котельне обладнання на всі корпуси.
За результатами огляду проведена робоча нарада з керівництвом закладу, на якій обговорено проблемні питання, деякі недоліки в роботі та шляхи їх вирішення. Роботи з їх усунення вже проводяться. 
Оздоровлення дітей знаходиться на постійному контролі в районній державній адміністрації.