В райдержадміністрації пройшов семінар-нарада з обговорення проблемних питань у сфері захисту прав споживачів

5 вересня 2018, 14:00
В райдержадміністрації пройшов семінар-нарада з обговорення проблемних питань у сфері захисту прав споживачів

Сьогодні, за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області і райдержадміністрації, для суб’єктів господарювання та громадськості пройшов семінар-нарада з обговорення проблемних питань у сфері захисту прав споживачів. 
Під час заходу представники управління Держпродспоживслужби надали для присутніх роз’яснення щодо проведення акцій та знижок, обмеження в реклами тютюнових та алкогольних виробів, попередження випадків захворюваності на ботулізм та інше. 
Всі бажаючі мали змогу отримати вичерпні відповіді від представників Держпродспоживслужби на хвилюючі їх питання.