Сьогодні, за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області і райдержадміністрації, для суб’єктів господарювання та громадськості пройшов семінар-нарада з обговорення проблемних питань у сфері захисту прав споживачів.
Під час заходу представники управління Держпродспоживслужби надали для присутніх роз’яснення щодо проведення акцій та знижок, обмеження в реклами тютюнових та алкогольних виробів, попередження випадків захворюваності на ботулізм та інше.
Всі бажаючі мали змогу отримати вичерпні відповіді від представників Держпродспоживслужби на хвилюючі їх питання.