Вчора в районному будинку культури відбувся концерт зведеного симфонічного оркестру Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва і Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського.
Цей творчий проект із символічною назвою "Мистецтво без меж", проходить в рамках проекту «Змінимо країну разом» #Змінимо_країну_разом
Ідея полягає у студентському обміні та проведенні низки спільних концертних виступів зведеного симфонічного оркестру зпочатку на сході, а потім і в західній частині нашої країни.
Під час концерту звучали як світова класика, так і кращі зразки українського музичного мистецтва.
Наприкінці заходу начальник відділу культури райдержадміністрації Інна Боярська подякувала молодим митцям за позитивні емоції від виступу та подарувала гостям невеличкі презенти на згадку про Кремінщину.