Так, заклади культури та первинної медицини (фельдшерські пункти і амбулаторії) на сьогодні стовідсотково до потреби забезпечені паливом.
Заклади освіти при потребі у 120 т вугілля мають наразі 42,7 т (залишки на 26.09.2018). У зв’язку із цим було відкрито торги на закупівлю, вугілля, зараз триває розгляд документів та період оскарження. Також найближчим часом буде проходити дозакупівля пілетів – при потребі 40 т закуплено 15. Дровами навчальні заклади забезпечені стовідсотково.
Питання перебуває на контролі райдержадміністрації.