Цими вихідними на спортивній базі ЛОФЦ «Олімп» у Кремінній пройшли фінальні змагання Обласної спартакіади державних службовців, присвяченої Дню Конституції України.
До спортивного «бою» стали 9 команд державних службовців Луганщини. Команди змагались у таких видах спорту як шашки, шахи, настільний теніс, міні – футбол та волейбол.
Кремінська команда, яку очолювали голова РДА Наталя Чехута та голова районної ради Володимир Прокопенко, хоч і не увійшла у трійку призерів, продемонтувала в окремих видах першокласну гру та спортивний характер. У підсумку, креміняни стали четвертими.
Ми щиро вітаємо нашу команду, а також всіх учасників і переможців обласних змагань!