У деяких соціально – медичних установах району побували гості.

1 жовтня 2019, 15:05
У деяких соціально – медичних установах району побували гості.

Сьогодні голова районної ради Володимир Прокопенко та керівник апарату райдержадміністрації Олена Крутько відвідали Кремінський обласний будинок – інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, а також відділення паліативної допомоги у Кремінському РТМО (хоспіс). За традицією, у перший день жовтня, коли світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, мешканцям будинку та пацієнтам відділення посадовці передали запашні короваї і побажали здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Аматори районного будинку культури продовжили естафету по створенню позитивного настрою – вони підготували концертну програму для мешканців будинку для громадян похилого віку.
Поважний вік – це не час зниження будь – яких активностей, якщо, звичайно, дозволяє стан здоров’я. Навпаки, наші співгромадяни можуть проявляти себе у громадській діяльності, займатись тим, на що ніколи раніше не вистачало часу. Однією з таких спільнот є районна ветеранська організація, яка об’єднує бажаючих продовжувати докладати свої зусилля і досвід до вирішення значущих для ветеранів питань. Із членами цієї організації також сьогодні поспілкувались представники адміністрації та райради.
Нагадаємо, що Міжнародний день людей похилого віку був проголошений 50 – ю сесією Генеральної Асамблеї ООН і відзначається в усьому світі 1 жовтня. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. З 2004 року в перший день другого місяця осені українці відзначають ще й День ветерана.