Організаторами заходу виступили відділ освіти РДА та Кремінська районна дитяча громадська організація «Первоцвіт».
У відкритті форуму взяли участь голова райдержадміністрації Наталя Чехута, заступник голови районної ради Борис Руденко, методист кафедри управління освітою Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Світлана Лазарєва таінші.
Почесні гості згадали власні шкільні роки, перші кроки у суспільній діяльності та закликали лідерів учнівського самоврядування бути активними, небайдужими та цілеспрямованими.
Безпосередніми учасниками форуму стали активісти та лідери учнівського самоврядування майже з усіх загальноосвітніх закладів Кремінського району.
Програма заходу передбачала презентацію кращих лідерських справ минулого навчального року. Учні гімназії Катерина Польська та Дмитро Дзивульський поділилися досвідом участі у проекті «Змінимо країну разом», а голова районного учнівського парламенту Карина Дерев’янко розповіла про участь у Всеукраїнському саміті лідерів Б.У.М. (Бажай. Удосконалюй. Мотивуй) у місті Києві.
Наступним етапом форуму була робота 3-х робочих майданчиків - контраверсійний діалог «Молодь до влади», мотиваційні промови «Особистість. Патріот. Інноватор.», обмін досвідом «Лідерські вправи».
Наталя Чехута та Борис Руденко теж взяли участь в роботі цих майданчиків.
Цікавим етапом заходу був лист у майбутнє. Лідери мали змогу написати поради та побажання учням 12 класу 2029-2030 навчального року нової української школи. Лист буде зберігатися у будинку дитячої творчості.