Тривають ремонтні роботи у навчальних закладах району.
На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.02.2019 року до районів була спрямована цільова субвенція для забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти, в яких навчається не менш 120 учнів.
Наразі, в ході проведення ремонтів у канікулярний період, відбувається освоєння субвенції. Так, у кремінських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №4, НВК «Кремінський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 – ЗДО», Кремінській школі – гімназії ведуться роботи по облаштуванню туалетних кімнат.
Крім того, за кошти районного бюджету додатково облаштовуються внутрішні туалетні кімнати для дітей з особливими освітніми потребами у ЗОШ І-ІІІ ст.№1, ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та НВК «Кремінський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 – ЗДО».
У Кремінській ЗОШ №2 продовжується капітальний ремонт будівлі, в т. ч. триває облаштування внутрішнього туалету для початкових класів.