Сьогодні в райдержадміністрації відбулась нарада щодо реалізації програми децентралізації системи теплопостачання міста.

26 червня 2019, 15:58
Сьогодні в райдержадміністрації відбулась нарада щодо реалізації програми децентралізації системи теплопостачання міста.

Як повідомлялося раніше, рішенням Кремінської районної ради №32/17 від 24.05.2018 року була затверджена програма, яка передбачає відключення від системи централізованого опалення категорії споживачів населення та реконструкцію котельних та теплової мережі протягом 2018-2020 років. Таке рішення було прийняте з огляду на ситуацію, яка склалася в зв’язку з відключенням більшої частини населення від системи централізованого опалення. 
Так, проектна потужність котельних, які забезпечують опаленням населення у м. Кремінна, розрахована на 2827 абонентів. За словами керівника підприємства «Креміннатеплокомуненерго» Володимира Маруніна, наразі залишилось лише 411 абонентів. Таке навантаження є критичним для використання встановленого обладнання на цих котельнях. Також, з вищевказаних причин, підприємство несе великі збитки, що веде до росту заборгованості за спожитий газ. В зв’язку з цим виникає великий ризик того, що ці котельні не в змозі будуть запуститися для забезпечення опаленням не тільки населення, а й об’єктів соціального значення та бюджетних організацій у новому опалювальному сезоні.
Рішенням проблем, які склалися, є невідкладне виконання програми децентралізації опалення м. Кремінна до початку нового опалювального сезону.
Участь в обговоренні цього питання взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Позняк, заступник голови районної ради Борис Руденко, депутати районної ради, представники міської ради, РЕМ, очільники ОСББ та громадськість міста. 
Керівник «Креміннатеплокомуненерго» зауважив, що на цей час навантаження на системи теплопостачання складає тільки 19 відсотків, у підприємства є борги і вже сьогодні необхідно опрацьовувати механізм вирішення питань.
В процесі обговорення від мешканців надходило величезна кількість питань. Серед них – електричне чи газове опалення більш дешевше в установленні та експлуатації, чи витримають навантаження електромережі в багатоповерхівках, що робити малозабезпеченим верствам населення та інше.
«Ми докладемо зусиль, щоб процес децентралізації опалення пройшов менш болісно для всіх верств населення. Це питання знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації» - підсумував Володимир Позняк.