Ситуацію із водопостачанням у місті Кремінна розглянуто на засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС

1 серпня 2019, 11:28
Ситуацію із водопостачанням у місті Кремінна розглянуто на засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС

Ситуацію із водопостачанням у місті Кремінна розглянуто на засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС.

1 серпня в райдержадміністрації пройшло засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, необхідність проведення якого обумовлена припиненням централізованого водопостачання у місті Кремінна. Так,  о 18.45  31 липня енергетиками ЛЕО були знеструмлені обидві насосних станції Кремінського водоканалу за наявні борги за спожиту електроенергію.

Згідно офіційного пояснення, розміщеного на сайті Кремінської міської ради, відповідно до актів звірки  станом на 01.01.2019 року заборгованість по Кремінському ВУВКГ перед ЛЕО становила 10239519 грн., а станом на 31.07.2019 -  9542083 грн. Тобто за півроку заборгованість підприємства знижено на 697439 грн. за умови стовідсоткових  платежів за поточне споживання.

В свою чергу, енергетики наполягають на тому, що підприємством Кремінський водоканал в ході засідання обласної комісії з питань розрахунків за спожиті паливно-енергетичні ресурси та їх ефективного використання підприємствами області, яке відбулось 31 липня в обласній державній адміністрації, «не надано гарантій» щодо погашення наявних боргів.  

Присутній на засіданні міський голова Юрій Прокопенко доповів, що наразі його заступником проводиться повна звірка по здійсненим платежам. Також він вважає за необхідне прийняти рішення на районній надзвичайній комісії звернутись до місцевої рятувальної частини з проханням надати у тимчасове користування ПНС -110 (пожежно – насосна станція)  для запуску однієї із насосних станцій (Дубова роща). Відповідне рішення було прийнято.

Питання відновлення водопостачання у місті Кремінна є  основним завданням для міської і районної влади.