З 24 по 26 жовтня поточного року делегація педагогів Кремінської загальноосвітньої школи №1 в рамках проекту обміну освітніми просторами «Змінимо країну разом!» перебувала у місті Старий Самбір Львівської області.
До складу делегації входили сім педагогів школи на чолі із заступником директора з навчально - виховної роботи.
Наших освітян привітно зустріли учні та педагоги Старосамбірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника. Після знайомства із закладом вчителі історії запропонували гостям історико - краєзнавчий екскурс «Старий Самбір – славне місто над Дністром», в ході якого був відвіданий місцевий історико - краєзнавчий музей, а також покладені квіти до могили Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника, чиє ім’я носить школа.
Програма перебування була надзвичайно насиченою, оскільки мала вмістити комунікацію у суто професійній сфері та культурну програму.
Наших освітян радо зустріли у місцевому представницькому органі. Так, голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька від імені громади району привітала гостей та відзначила: «Не зважаючи на те, що ми «спізнились» з такими зустрічами на двадцять п’ять років, я радію, що наразі вони так активно проводяться, а ми маємо можливість стати частинкою цієї необхідно роботи».
Наші педагоги повернулись додому, тепер на часі наступний етап реалізації «дзеркального» проекту двох навчальних закладів – 7, 8 та 9 листопада делегація педагогів Старосамбірської загальноосвітньої школи Львівської області відвідає Кремінщину.