Сьогодні минає тридцять три роки від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
Чорнобиль завжди буде нашим спільним болем, символом великого людського горя, адже це – одне з найбільш болючих випробувань, що випали на долю українського народу.
Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Ризикуючи життям та здоров’ям, вони захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Ми у вічному боргу перед тими, хто ціною свого здоров’я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню. Низько схиляємо голову перед усіма, хто віддав своє життя, виконавши обов`язок перед рідною землею. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати життя!
Тож, шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи, прийміть нашу сердечну вдячність за Ваш самовідданий подвиг і патріотизм! Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, миру, добробуту та благополуччя!
Голова райдержадміністрації Н. ЧЕХУТА
Голова райради В. ПРОКОПЕНКО