Так, на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулось 11 червня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лариси Махури, відповідні статуси отримали 65 дітей.
Всього на сьогоднішній день райдержадміністрацією відповідний статус надано 640 дітям. Всі вони зазнали психологічного насильства. На розгляді перебуває ще 32 заяви.