Протягом 2018 – 2019 років за кошти, виділені з районного бюджету, значно покращено матеріально-технічний стан шкіл міста.

22 липня 2019, 13:55
Протягом 2018 – 2019 років за кошти, виділені з районного бюджету, значно покращено матеріально-технічний стан шкіл міста.

Так, у всіх міських школах були проведені капітальні ремонти з утепленням будівлі із частковою заміною вікон і дверей на суму 5831103 грн. У школах №№ 1, 3 та 4 проведені капітальні ремонти внутрішніх туалетів для покращення санітарно–гігієнічних умов на суму 444810,55 грн. Облаштовані пандуси для людей з інвалідністю у школах № 1 і № 4 вартістю 44454 грн.
Для школи № 1, яка є опорною, закуплено обладнання для оснащення «ресурсної кімнати» для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами вартістю 73319 грн. Також на території, прилеглої до школи було розміщено уніфіковані комплектні спортивні споруди на суму 115165 грн.
Для учнів перших класів всіх навчальних закладів міста було придбано інтерактивні комплекси з технічним обладнанням, ламінатори конвертні, багатофункціональні пристрої, сучасні меблі, дидактичні матеріали та комплекти навчального обладнання для кабінету початкової школи (Multimind) на суму 4849711 грн. 
У міській школі № 2 наразі проводяться роботи по будівництву каркасної спортивної зали. Загальна вартість проекту становить 13500000 грн. (проект ДФРР). 
В школі № 3 було встановлено два спортивно-розвиваючих центра для нової української школи. У школі-гімназії проведено капітальний ремонт спортивної зали вартістю 967157,02 грн.
Для групи короткотривалого перебування дітей при школі № 3 придбані холодильники на дошкільний підрозділ вартістю 14200 грн. 
Для ремонту покрівель школи № 4 та школи- гімназії з районного бюджету виділено 2775255,48 грн.
Також у школі-гімназії здійснено облаштування вхідних воріт.