З 2018 року стартувала реформа загальної середньої освіти “Нова українська школа”, яка має на меті забезпечити нову методику викладання, новий шкільний простір, рівний доступ до освіти.
Реалізацію державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти, а також підсумки роботи освітянської системи у минулому навчальному році обговорили близько 300 – т учасників районної щорічної педагогічної конференції, що відбулась 29 серпня.
В роботі форуму взяли участь голова РДА Наталя Чехута та голова районної ради Володимир Прокопенко.
Конференція відбувалась у форматі представлення доповіді тимчасово виконуючої обов’язки начальника відділу освіти Людмили Горбачової «Нова українська школа – нові можливості розвитку освіти в Кремінському районі» та фахового обговорення її основних тез.
Голова Кремінської районної державної адміністрації Наталя Чехута зробила управлінський аналіз стану освітньої сфери та її впливу на розвиток району, а також подякувала всім учасникам проекту «Змінимо країну разом!» - за особисту участь у формуванні єдиного національного простору України. Володимир Прокопенко, голова Кремінської районної ради, акцентував увагу на важливості патріотичного виховання юних громадян. Він підкреслив, що головна мета Нової української школи – виховати освічених та свідомих українців ХХІ століття.
Продовжили розвивати тематику конференції педагоги, керівники закладів освіти, громадськість, а також лідери учнівського самоврядування Кремінської школи-гімназії та Кремінської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.
Далі педагогічні працівники продовжать роботу щодо організації старту Нової української школи вже у секційних локаціях.