22 жовтня голова районної держадміністрації Наталя Чехута за участі голови районної ради Володимира Прокопенка провела апаратну нараду, в якій крім керівників структурних підрозділів РДА, взяли участь керівники деяких установ.
На нараді йшлось про основні заходи на поточний тиждень в сфері фінансового забезпечення, освіти, медичного обслуговування, придбання житла для дітей – сиріт, зміни в порядку призначення субсидій для населення, перебіг опалювального сезону, суспільно – політичну ситуацію у районі та інше.