Навчальний пункт Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Луганській області відкрився в м. Рубіжному. В урочистостях взяли участь заступник Голови ДСНС України Микола Ільченко, начальник ГУ ДСНСУ в Луганській області Михайло Пшик, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, представники міжнародних організацій.
На запрошення організаторів на відкриття центру прибула голова райдержадміністрації Наталя Чехута. Зокрема, співпраця Кремінського міськрайонного підрозділу ДСНС із Кремінською райдержадміністрацією за сукупністю показників визнана однією з найкращих в області.
За інформацією Луганської облдержадміністрації, з моменту передислокації Головного управління до м. Сєвєродонецька у 2014 році постала проблема з навчанням пожежних – рятувальників, адже особовий склад був вимушений навчатися у інших областях України.
У навчальному пункті аварійно-рятувального загону спеціального призначення навчатимуть за професіями «Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу», «Пожежний-рятувальник», «Радіотелефоніст».