На базі місцевої Державної пожежно-рятувальної частини буде створена позаштатна аварійно-ремонтна бригада.
30 липня в райдержадміністрації пройшло засідання районної комісії ТЕБ та НС.
В ході засідання начальник Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області Андрій Павлов повідомив, що є необхідність у наданні офіційного статусу і створенні на базі сил та засобів 21 – ї Державної пожежно-рятувальної частини позаштатної аварійно-ремонтної бригади. Її основне призначення – це виконання аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків аварій, надзвичайних подій, ситуацій, пов’язаних з можливими обстрілами житлового масиву території Кремінського району під час відсічі і стримування збройної агресії РФ або стихійним лихом.
Комісією прийнято рішення рекомендувати створити таку бригаду.
На цьому ж засіданні затверджено План залучення сил та засобів підприємств, установ, організацій, підрозділів ДСНС України та органів місцевого самоврядування Кремінського району на гасіння пожеж у пожежонебезпечний період 2019 році.
Крім того, комісійно надане доручення директору державного підприємства «Кремінське ЛМГ» провести видалення аварійно-небезпечних дерев на території декількох лісництв.