Минулими вихідними на стадіоні «Олімп» відбувся чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 року народження та молодше.

23 жовтня 2018, 16:31
Минулими вихідними на стадіоні «Олімп» відбувся чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 року народження та молодше.

У змаганнях взяли участь 114 спортсменів з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного та Старобільського Біловодського, Кремінського районів. 
На церемонії відкриття учасників змагань вітали директор Луганської школи вищої спортивної майстерності Олег Клименчуков, президент Федерації легкої атлетики Луганської області, олімпійський чемпіон Віктор Бризгін та віце-президент федерації легкої атлетики Луганської області, триразова олімпійська чемпіонка Ольга Бризгіна.
Спортсмени змагалися у дев’яти видах програми та естафетах.
За підсумками змагань команда Кремінського району у загальному командному заліку фінішувала з третім результатом. 
Так, Андрій Позираєв посів ІІ місце у змаганнях з бігу на 600 м, Влад Шаповал здобув ІІІ місце у змаганнях з стрибків у довжину, Данило Коротенко виборов ІІІ місце у змаганнях з метання спису. Всі переможці є вихованцями міської школи № 2. 
Команда - призер була нагороджена кубком управлінням молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, а призери вч особистих видах – грамотами та медалями.
Вітаємо наших юних легкоатлетів та їх тренерів Віктора Бобровського і Лідію Матвійчук. Бажаємо подальших легких стартів та швидких фінішів.