Марафон Пам’яті пройшов на Кремінщині.

8 травня 2019, 15:36
Марафон Пам’яті пройшов на Кремінщині.

Однією із згадок, яку залишила по собі Друга світова, є братські могили. В ході оборонних, а потім наступальних боїв на кремінській землі свій вічний спочинок знайшли сини і доньки різних батьків, різних народів, різного віку. 
Загалом, у цій війні загинув кожен п’ятий українець. Серед військовослужбовців призову літа 41 року уціліли тільки 3 відсотки від загальної кількості. За роки війни на фронт пішли більше 14 тисяч жителів Кремінського району, близько 8 – ми з них – загинули. 
Мирне населення зазнало не менших втрат. Загальновідомо, що нацистський окупаційний режим в Україні був одним із найжорстокіших у Європі. 
8 травня керівники району і міста, Рубіжансько-Кремінського військового комісаріату разом із громадськістю стали учасниками марафону Пам’яті, відвідавши братські могили, що знаходяться на території міської ради. Поклали живі квіти, вшанували пам'ять хвилиною мовчання, побажали один одному миру на нашій Кремінщині та в Україні. 
У цих братських могилах поховані і невідомі солдати, пам’ять про яких продовжує жити. Пам’ятаємо! Перемагаємо!