Так, на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке днями провела заступник голови райдержадміністрації Лариса Махура, відповідні статуси надано 74 дітям.
Наразі райдержадміністрацією надано відповідний статус 456 дітям. Всі вони зазнали психологічного насильства. Окрім цього, на розгляді перебуває ще 111 заяв.