Кремінські футболісти стали переможцями Всеукраїнських змагань

4 червня 2018, 13:20
Кремінські футболісти стали переможцями Всеукраїнських змагань

2 червня 2018 року у Києві відбувся ІІІ турнір з дворового футболу. Цього року у змаганнях взяли участь 11 команд – зі Львова, Хмельницька, Тернополя, Дніпра, Одеси, Запоріжжя, Києва та Луганської області. Нашу область представляли дві команди: зі Станично-Луганського та Кремінського районів.
На попередньому етапі наша команда перемогла однолітків з Дніпра, з Одеси та з м. Броди Львівської області (минулорічних переможців змагань!). У всіх трьох матчах кремінські футболісти забили 28 голів, а пропустили лише один. 
У фінальній частині, а точніше у півфінальному матчі, суперниками нашим гравцям стали футболісти із Запоріжжя. Гра проходила за рівної боротьби до першої помилки у захисті. І наші гравці раз-по-раз після комбінаційної гри виходили на ворота суперників. Такий тиск дав свої результати – два забиті м’ячі. І навіть пропущений м’яч з кутового нашій команді не завадив вийти до фіналу – 2:1 на нашу користь.
У фінальному матчі турніру нас чекали господарі - команда Києва. Впродовж гри завдяки тренерському таланту Сергія Абрамовича у гравців відкрилось друге дихання і вони не тільки не поступалися киянам, але і мали шанси забити декілька голів. І це не зважаючи на те, що суперники вивели з гри двох наших гравців, які травмувалися. 
Зрештою фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 0:0. За форматом турніру повинен бути переможець, і він визначався у серії пенальті. Влучнішими були наші гравці, та й наш воротар Едуард Абрамов «потягнув» два пенальті!!! 
Отже, чемпіонами ІІІ – го турніру з дворового футболу з рахунком 4:2 стали: Едуард Абрамов, Вадим Лисицький, Максим Ромашенко, Владислав Бондарь, Владислав Гук, Володимир Мамаєв, Олександр Мамаєв, Микита Шумейко, Катя Сереброва та Сюзанна Зеленська! 
Вітаємо наших футболістів та їх тренера з тріумфальним виступом! Молодці!
На церемонії нагородження нашу команду привітав видатний український футболіст та тренер, віце - президент Федерації футболу України Олег Протасов та ведучий програми «Про футбол» Ігор Циганик. А потім була фотосесія та взяття автографів у почесних гостей турніру.
Від імені учасників та їх батьків щиро дякуємо організаторам поїздки: заступнику голови благодійного фонду «Карітас - Кремінна» Юрію Ключевському, депутату ВР України Віталію Курилу, меценату та приватному підприємцю Олександру Задираці. 
До вирішення організаційних питань, пов’язаних з проїздом команди, долучилися працівники спортивного інтернату (директор Артем Гребенюк), виконувач обов’язків начальника відділу освіти Людмила Горбачова, завідувач сектору молоді та спорту Олександр Кузьменко та голова Кремінської районної ради Володимир Прокопенко.