18 квітня голова РДА Наталя Чехута спільно із заступником голови із соціальних питань та іншими посадовцями поспілкувались із керівником районного товариства «Союз Чорнобиль» Анатолієм Мельником.
Як керівник громадського об’єднання, до якого входять «чорнобильці», Анатолій Мельник розповів про ситуацію із соціальним забезпеченням цієї категорії громадян. За його інформацією, гострих проблем наразі немає, принаймні, на місцевому рівні, – ні з отриманням путівок, ні з лікуванням, ні з отриманням в аптеках необхідних препаратів. Питання, що виникають, вирішуються в робочому порядку.
Не зважаючи на те, що спеціальний госпіталь, де щорічно проліковувались «чорнобильці» залишився в окупованому Луганську, люди цієї категорії за домовленістю мають можливість пройти лікування у відповідному закладі у Харкові.
Також учасники зустрічі обговорили план районних заходів до 33 – ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Анатолій Мельник повідомив, що за участі ліквідаторів аварії пройдуть тематичні зустрічі з молоддю у музеї, у бібліотеці.
26 квітня, в день трагедії, о 10.00 у сквері Слави у Кремінній пройде районний мітинг – реквієм.