Голова райдержадміністрації взяла участь у нараді з головами місцевих рад.

12 червня 2018, 10:05
Голова райдержадміністрації взяла участь у нараді з головами місцевих рад.

Основними питаннями порядку денного наради, що пройшла 11 червня, були: забезпечення пожежної безпеки об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення дітей, проходження зовнішнього оцінювання 2018 року у Кремінському районі, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.
Звертаючись до керівників територіальних громад, Наталя Чехута закликала їх активніше брати участь в обласному конкурсі проектів, фінансування яких буде здійснюватись за рахунок коштів ДФРР на 2018 – 2019 роки. «Залучаючи до території проектні кошти, ми маємо можливість суттєво поліпшити стан об’єктів соціального значення, а також зробити реальні кроки в напрямку впровадження заходів з енергозбереження», - сказала голова РДА. 
Головний архітектор району Тетяна Євсюкова нагадала місцевим головам про можливість отримати селянами державні довгострокові кредити за програмою обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».