Згідно рішення сесії Кремінської районної ради, об’єкти соціальної сфери населених пунктів, що входять до складу Красноріченської ОТГ, передані із спільної власності територіальних громад Кремінського району у комунальну власність селищної ради. Відповідно, з 1 січня 2019 року ці установи (за винятком медичної сфери) будуть фінансуватись за рахунок бюджету селищної ради.
Природно, що колектив як школи, так і дитячого садочку цікавлять питання, пов’язані із подальшим функціонуванням закладів у світлі перехідних децентралізаційних процесів у громаді.
Крім того, керівники району – голова РДА Наталя Чехута та голова районної ради Володимир Прокопенко - обговорили з адміністрацією та викладацьким колективом й інші питання, серед яких – матеріальна база закладів, початок опалювального сезону тощо.