Сьогодні голова РДА Наталя Чехута провела розширену нараду за участі працівників адміністрації, необхідність проведення якої обумовлена закінченням її повноважень на своїй посаді.
«Керівники місцевих державних адміністрацій призначаються на період повноважень президента України, тому є, по суті, політичними посадами. З першого дня своєї роботи я розуміла, що термін мого перебування в якості очільниця району є обмеженим у часі. Наразі цей час сплинув, оскільки 22 липня підписане відповідне розпорядження президента Володимира Зеленського. Я вдячна кожному члену колективу Кремінської районної державної адміністрації за зроблене на благо нашого району, за сумлінне виконання службових обов’язків. Впевнена, що набуті вами знання і досвід дозволять бути затребуваними за будь – яких умов», - сказала Наталя Чехута.