Голова райдержадміністрації Наталя Чехута привітала переможця міжнародного турніру з боксу Геннадія Чорнобая

5 вересня 2018, 16:16
Голова райдержадміністрації Наталя Чехута привітала переможця міжнародного турніру з боксу Геннадія Чорнобая

Сьогодні відбулась зустріч голови райдержадміністрації Наталі Чехути з нашим земляком, переможцем Х-го відкритого міжнародного турніру з боксу «Азовець - 2018» пам’яті В. Г. Сердяєва Геннадієм Чорнобаєм. Супроводжували юного чемпіона його тренер Андрій Алєксєєв та директор дитячої юнацько-спортивної школи Руслана Боярська. 
Генадій Чорнобай отримав неоціненний змагальний досвід – став переможцем серед 167 учасників змагань з 16 областей України, Молдови та Азербайджану. Він є вихованцем Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.
Голова райдержадміністрації підкреслила важливість подібних перемог для району, цей гідний приклад надихає дітей і молодь ставати сильнішими і прославляють Кремінщину не тільки на теренах України, а й далеко за її межами.
«Інфраструктура нашого району всіляко сприяє розвитку спорту на Кремінщині. Невдовзі відбудеться відкриття спеціалізованої зали боксу. Це нове, повністю обладнане приміщення радо прийматиме в своїх стінах юних боксерів» - зауважила Наталя Чехута.
Щиро вітаємо Геннадія та його тренерів - Дмитра Новікова та Андрія Алєксєєва з цією перемогою та бажаємо вдалого виступу на чемпіонаті області, який відбудеться за декілька тижнів у Сєвєродонецьку!