Напередодні свята, відвадавши наших ветеранів, учасників бойових дій, та побувавши на братських могилах загиблих воїнів, я ще раз пересвідчилась у героїзмі своїх земляків.
Низько вклоняємося Вам, дорогі ветерани, захисники Батьківщини, воїни - визволителі і ті, хто відбудував нашу державу у післявоєнні роки, дякуємо за мужність і самовідданість.
Вічна пам'ять тим, хто не повернувся з тієї страшної війни!
Подвиг переможців у Другій світовій війні завжди буде взірцем мужності та патріотизму для всіх нинішніх та прийдешніх поколінь.
На жаль, нам і сьогодні доводиться зі зброєю в руках захищати рідну землю, відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави.
Наші воїни знову показують справжній героїзм і відвагу, іноді ціною власного життя. Ми віримо в найскорішу перемогу, відтворення нашої сильної, єдиної держави.
Тож, дорогі ветерани і всі ті, хто пережив ті важкі часи, прийміть щирі вітання з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Від усієї душі бажаю Вам здоров’я, щастя, достатку, а також упевненості та віри у велике, світле майбутнє нашої країни і разом зустріти 75-у річницю Перемоги!
Зі святом!