8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Із вдячністю й глибокою повагою ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто ціною власного життя зупинив фашистську навалу, віддаємо шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу, кожному, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.
Шановні ветерани! Завойована Вами Перемога сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та йти вперед. Ваш величний подвиг залишається невичерпним джерелом патріотизму, гідним прикладом для наслідування для багатьох поколінь. Нині його гідно продовжують українські воїни, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.
Тож прийміть побажання довгих років життя, міцного здоров’я, незламності духу, щастя у родинному колі, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дні. Хай життя дарує Вам побільше посмішок і радості, а нові покоління свято бережуть пам’ять про Ваш безсмертний подвиг!
З глибокою повагою
Голова райдержадміністрації Н. ЧЕХУТА
Голова райради В. ПРОКОПЕНКО