Дорогі мої жителі Кремінського району!

24 липня 2019, 16:53
Дорогі мої жителі Кремінського району!

Закінчився мій останній робочий день на посаді голови Кремінської районної державної адміністрації. Розпорядження про моє звільнення у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України видане 22 липня п.р. 
Підводячи підсумки своєї роботи на посаді, щиро, від усього серця, яке сповнене гордості за наш рідний край і поваги до Вас, хочу, в першу чергу подякувати Вам, мешканцям нашої рідної Кремінщини, а також управлінському активу району, колегам, депутатському корпусу місцевих рад, активній і цілеспрямованій громадськості! Поки такі люди як Ви живуть і працюють, то буде жити і наша Кремінщина!
Щиро сподіваюсь, що практична реалізація напрацьованої нами стратегії розвитку Кремінського району буде продовжуватись, оскільки є кінцева мета – покращення якості життя кожного жителя району. 
Я ще раз щиро дякую за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. 
Бажаю усім доброго здоров’я, злагоди, миру у нашій прекрасній єдиній Україні. Нехай Кремінщина, наш спільний дім, розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!

З вірою в Україну, з любов’ю до Кремінщини
завжди Ваша Наталя Чехута