Згідно проекту в навчальному закладі зроблене футбольне та волейбольне поля, бігова доріжка із гумовим покриттям, встановлені глядацькі трибуни.
З термінами та якістю виконаних робіт вчора ознайомилась голова райдержадміністрації Наталя Чехута, т. в. о. начальника відділу освіти РДА Людмила Горбачова. Вони оглянули територію та поспілкувались із директором школи Людмилою Одіяненко.