Участь у громадсько – спортивному заході взяли як досвідченні спортсмени, так і прості «користувачі» велосипедів. Учасники заходу, зібравшись на площі Красній районного центру проїхали із державною символікою вулицями міста. Велопробіг його учасники приурочили до відзначення чергової річниці прийняття Основного Закону нашої держави. З цим святом всіх присутніх привітали голова райдержадмінстрації Наталя Чехута та голова районної ради Володимир Прокопенко.