Під головуванням голови райдержадміністрації Наталі Чехути присутні серед іншого розглянули лист керівника Кремінського лісгоспу щодо надання дозволу на видалення аварійнонебезпечних дерев, рослинності, яка заважає проведенню аварійно-ремонтних робіт в Серібрянському та Веригінському мисливських лісництвах.
Як було зазначено, внаслідок негоди були пошкоджені електролінії Серібрянська 57-10 КВ, електролінія 0,4 КВ, а також виникла загроза пошкодження електролінії вздовж об’їзної автодороги та в районі підвісного пішохідного містка через річку Красна.
За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення комісією було вирішено надати підприємству відповідний дозвіл.
Окрім того, Кремінському РЕМ ТОВ «ЛЕО» було рекомендовано вжити невідкладних заходів щодо ліквідації аварій на лініях електропередач району.