Голова Кремінської райдержадміністрації Наталя Чехута та голова районної ради Володимир Прокопенко зустрілись із делегацією представників культури Радехівського району Львівської області, що прибули до району в рамках обласного проекту «Змінимо країну разом!».
Звертаючись до гостей Наталя Чехута запропонувала їм на власному досвіді переконатися, що по обидва боки Дніпра живуть українці, яких єднають спільні цінності, а наприкінці їх перебування на Кремінщині знову зустрітись і поділитись своїми враженнями.
Господарі та гості обмінялися невеличкими подарунками та зробили фото на згадку.
Як відомо, вже протягом трьох років у рамках меморандуму про співпрацю між Львівською і Луганською областями триває проект обмінів «Змінимо країну разом». Його мета – зміцнити зв’язки між жителями двох крайніх областей України та подолати нав’язані ворожою пропагандою стереотипи про світоглядну прірву, яка буцімто існує між громадянами однієї країни. Нагадаємо, що минулого літа відбувся мистецький візит творчої делегації Кремінщини до Львівської області.