Зранку у парку Слави районного центру зібрались делегації від організацій та установ міста, керівництво району, громадськість.
З нагоди 75-ї річниці визволення Луганщини від нацистських загарбників та 73-ї річниці закінчення Другої світової війни присутні, серед яких перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Позняк, заступник голови районної ради Борис Руденко, міський голова Юрій Прокопенко, представники районної ветеранської організації, поклали квіти до Меморіалу Слави та вшанували пам’ять кремінян, загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання. Участьу заході також взяли представники обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії».
Керівництво району та міста під час виступу бажали присутнім миру на Луганщині, злагоди та процвітання.
Цикл тематичних заходів також пройде в районному краєзнавчому музеї, навчальних та бібліотечних закладах району.