30 травня в райдержадміністрації відбулося перше засідання районного оперативного штабу

31 травня 2018, 08:55
30 травня в райдержадміністрації відбулося перше засідання районного  оперативного штабу

З метою забезпечення сталої роботи об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району в новому опалювальному сезоні, розпорядженням голови райдержадміністрації від 24.04.2018 року за № 574 створено районний  оперативний штаб з підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років. Розпорядженням затверджено план-графік проведення засідань штабу, визначені основні заходи та їх виконавці.  

30 травня в райдержадміністрації відбулося перше засідання районного  оперативного штабу під керівництвом першого заступника голови РДА Володимира Позняка. У ході засідання керівники відповідних служб доповіли про вжиті заходи та проблемні питання, які виникають під час проведення підготовчих робіт.

За інформацією відділу ЖКГ райдержадміністрації, наразі завдання з підготовки до нового опалювального сезону в цілому виконані на 15 відсотків, зокрема, по об’єктам водопровідно-каналізаційного господарства готовність до роботи в осінньо-зимовий період становить 18 %,   об’єктів теплопостачання – 16 %, житлового фонду - 12 %, дорожньо-мостового господарства – 15 %. Протягом літа планується заготовити 500 т піску для виготовлення протиожеледної суміші.