29 серпня пройшла серпнева конференція педагогічних працівників Кремінського району «Нова Українська Школа: візія, реалії та виклики майбутнього».

30 серпня 2019, 08:57
29 серпня пройшла серпнева конференція педагогічних працівників Кремінського району «Нова Українська Школа: візія, реалії та виклики майбутнього».

Лариса Махура, заступник голови Кремінської районної державної адміністрації, Борис Руденко, заступник голови Кремінської районної ради, щиро привітали освітян із початком нового навчального року, та долучились до визначення перспектив розвитку районної системи освіти.
На початку традиційного форуму освітянська громада вшанувала хвилиною мовчання пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Зокрема, під час конференції були визначені напрями виховної роботи щодо увічнення пам’яті земляків, які віддали своє життя за незалежність Батьківщини.
Далі відбулась загальна панельна дискусія «Реформування української освіти: реалії, виклики майбутнього», учасники якої зробили цінні пропозиції щодо подальшого реформування системи освіти району. Модератором дискусії виступила Людмила Горбачова, т.в.о. начальника відділу освіти Кремінської РДА. 
Представники учнівської молоді запропонували своє бачення шляхів подальшого розвитку освіти.
Підсумки першого року реалізації концепції «Нова українська школа» теж були в центрі уваги присутніх.
В ході конференції виступили педагоги: Яна Гарькавець, Світлана Перекотій, керівники: Леонід Новицький, Тамара Уманська, представники відділу освіти та районного методичного кабінету: Ольга Бахмет і Тамара Павлішина, голова батьківського самоврядування Кремінської ЗОШ №2, начальник фінансового управління РДА Яна Вашечко, керівник логопедичного пункту ДНЗ «Катруся» Алла Федотова. 
Вперше під час конференції діяла "Трибуна лідерів учнівської молоді". Карина Дерев’янко, НВК «Кремінський ЗЗСО № 3-ЗДО», Ярослав Тарасов, Микита Хлюбцев, Кремінська школа-гімназія, Сюзанна Зеленська, ЗОШ № 2, Наталя Тутушкіна, ЗОШ № 4, не тільки презентували свої досягненння, але й запропонували своє бачення формування лідерських якостей молоді.
Чудове виконання Юлією Крицькою, заступником директора ЗОШ № 2 та Катериною Мартиненко, учителем НВК «Кремінський ЗЗСО № 3-ЗДО», пісні про Україну завершило освітянський форум, який, без сумніву, надасть новий поштовх подальшому розвитку районної системи освіти.