У засіданні, яке провела в.о. голови райдержадміністрації Лариса Махура, взяли участь представники служби у справах дітей, відділу освіти райдержадміністрації, районного РЦСССДМ та районного відділу поліції.
Представник ювенальної превенції відділу поліції Світлана Шпотя зазначила, що в даний час в нашому районі спостерігається тенденція зниження дитячої злочинності. На профілактичному обліку в поліції в даний час перебуває 8 неповнолітніх, які скоїли кримінальні правопорушення. Питома вага кримінальних злочинів це крадіжки. Серед адміністративних правопрорушень – тютюнопаління та вживання алкоголю.
В районі регулярно проводяться профілактичні заходи серед навчальних закладів на теми: «Права дитини», «Профілактика негативних явищ в учнівському середовищі», «Попередження правопорушень серед підлітків», «Боротьба із шкідливими звичками». Індивідуальна робота з батьками сприяє становленню міцних та дружніх стосунків з родинами учнів.
Відвідуються сім’ї з дітьми, які знаходяться на обліку служби у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах з метою проведення профілактичних бесід щодо забезпечення необхідних умов проживання, утримання та виховання дітей, недопущення будь-якого насилля в сім'ї, безпритульності та бездоглядності дітей.
Також присутніми зазначено, що тенденція зменшення правопорушень серед неповнолітніх є наслідком взаємодії служб району з питань виховання дітей, які перебувають у конфлікті з законом.
У підсумку засідання Лариса Махура звернула увагу на необхідності посилення уваги керівників закладів освіти та індивідуальній профілактичній роботі з дітьми із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Було вирішено посилити інформаційно-розяснювальну роботу щодо наслідків та покарань за скоєння неповнолітніми кримінальних і адміністративних правопорушень та продовжити спільні заходи, направлені на профілактику злочинності і бездоглядності серед дітей, а також на ведення здорового способу життя.