Вкотре до Дня Державного Прапору в районному центрі пройшов патріотичний пробіг автомобілістів та мотоциклістів.
Ініціативні та патріотично налаштовані небайдужі жителі кремінської громади за підтримки райдержадміністрації і районної ради проїхали вулицями міста, прикрасивши свій транспорт синьо-жовтими стягами. Ця акція покликана на те, щоб привернути увагу жителів до головних свят нашої країни та нагадати їм про ціну, яку платили й донині платять патріоти України за незалежність.
До акції приєднались майже три десятка водіїв, а також запрошені на заходи з відзначення Дня Прапору України військові та гості зі Львівщини.
Завершальним етапом проведення заходу стала церемонія підняття Державного Прапору України біля спорткомплексу «Олімп». Стяг підняли два Юрія - Іщенко і Полулященко.