21 вересня у всьому світі проходять освітні і громадські акції з проблем мирного буття, адже 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.
Цього вересневого дня за участі користувачів районної бібліотеки для дітей пройшла акція – заклик «Хай буде мир на всій землі!».
На розгорнутому полотні всі бажаючі змогли записати своє розуміння слова МИР, а учні 3 класу ЗОШ №2 ще й долучилася до художнього марафону «Мир моїми очами». Під час майстер – класу у бібліотеці вони виготовили голубів – символ Миру - щоб подарувати своїм рідним, друзям і не тільки. Всі перехожі під час проведення акції отримували в подарунок голуба з побажаннями миру, щастя і добра.
Колег з центральної бібліотеки у проведені акції підтримали і сільські бібліотеки – філії.